Da li će NK Kamešnica sezonu završiti na jednom od prvih pet mjesta?

Blog
ponedjeljak, kolovoz 25, 2008
Nakon višemjesečnog izbivanja s nogometnih terena u nedjelju 24.8 NK Kamešnica je započela novu sezonu u Drugoj Ligi FBiH - Skupina "Jug".
Na otvaranju sezone išlo se na neugodno gostovanje kod mostarske Lokomotive.
NK Kamešnica je na gostovanje doputovala bez nekoliko važnih prvotimaca pa se i nije mogao očekivati odličan rezultat.
Na samom početku utakmice nije bilo izglednih prilika ni za jednu ni drugu ekipu.
Nakon toga igra Lokomotive se počinje poboljšavati.
Domaći su imali par izglednih šansi koje nisu iskoristili,no iz jedne takve prilike postižu pogodak.
Nije se ništa moglo prigovoriti golmanu Kamešnice,Ivici Madžaru koji gol nije mogao spriječiti.
U drugom poluvremenu u igru ulazi mladi igrač gostiju Ivan Vukadin koji je par minuta poslije toga imao dobru priliku,no loptu su s gol crte izbili domaćini.
Sve se više osjećao umor kod gostiju iz Podhuma.
Poslijedica toga su i dva gola primljena u zadnjim minutama utakmice.
Konačan rezultat: Lokomotiva  3 - 0  Kamešnica
SPORTSKI POZDRAV!

nkkamesnica1 @ 13:11 |Komentiraj | Komentari: 12 | Prikaži komentare
srijeda, srpanj 2, 2008
Donosimo fotografije mlađih kategorija NK Kamešnice,početnika i pionira.
I jedna i druga ekipa su se ove godine natjecale u Međužupanijskoj Ligi,zajedno s Širokim Brijegom,Posušjem,Ljubuškim,Grudama,Troglavom iz Livna itd.
Na kraju možemo biti zadovoljni ostvarenim rezultatima jer su dečki pokazali dobru igru i želju za dokazivanjem.

PIONIRI 2007/2008
Stoje (s lijeva na desno): Zlatko Čondić ( Trener), Pavo Čeko,Nikola Babić,Nine Čolak,Mario Pervan,
Ivan Vukadin (C),Mario Čeko (Pomoćni trener)
Čuće (s lijeva na desno): Niko Velić,Mario Mioč,Toni Pervan - Barezi,Ivan Bulić,Zvonimir Pervan,Blaž Ćurić

POČETNICI 2007/2008
Stoje (s lijeva na desno): Zlatko Čondić (Trener),Martin Omazić,Toni Eranović,Marko Pervan,Marin Mišković,Stipe Batinić,Ante Čeko,Petar Vukadin,Ivan Propadalo (C),Mario Čeko (Pomoćni trener)
Čuće (s lijeva na desno): Luka Pervan,Ante Padro,Pere Pavlinović,Milan Šarić,Filip Omazić,Antonio Vidović,Dalibor Mišković,Josip Pervan
nkkamesnica1 @ 16:25 |Komentiraj | Komentari: 29 | Prikaži komentare
ponedjeljak, lipanj 23, 2008
Kamešnica je u subotu u 18h ugostila novog hrvatskog prvoligaša,Croatiu iz Sesveta.
Gosti su doputovali u oslabljenom sastavu bez par standardnih igrača ali to ih nije zaustavilo da pokažu vrlo dobru igru i na kraju pobjede s rezultatom 0:4.
U prvom poluvremenu utakmice i jedna i druga ekipa su imale par prilika no Croatia je svoje bolje iskoristila i povela s 0:1.
To je bio rezultat prvog poluvremena.
U drugom dijelu trener Kamešnice,Stipe Vukadin,radi mnogo izmjena i tako gosti nastavljaju zabijati.
I domaći su imali par dobrih prilika ali ih nisu iskoristili.
Najbolju šansu je imao Toni Mijoč koji jer pred sam kraj utakmice s nekih desetak metara glavom pucao tik uz  vratnicu.
Ipak ekipa Kamešnice treba biti zadovoljna jer je pokazala da može igrati protiv svakog.
Nakon utakmice je bila velika fešta za oproštaj od sezone.
Domaći su ugostili Sesvećane i na taj način pokazali gostoprimstvo.
Nadamo se da će se dobri odnosi između ova dva kluba razvijati u ovom smjeru i u buduće.
Sportski Pozdrav!
nkkamesnica1 @ 15:38 |Komentiraj | Komentari: 14 | Prikaži komentare
petak, lipanj 20, 2008

Novopečeni hrvatski prvoligaš,Croatia iz Sesveta u subotu u 18 sati gostuje na Bilom polju kod ekipe Kamešnice.

Gosti iz Sesveta nalaze se na pripremama u blizini Kupresa.

Ekipa Kamešnice,koja je ove sezone dosta uspješno nastupala u Drugoj Ligi FBiH – skupina Jug, završila je sezonu na 5. mjestu.

Ovo će biti veliki test za ekipu domaćina iz Podhuma.

Croatia Sesvete je ozbiljna ekipa koja je u ovu sezonu ulazi kao prvak 2. HNL,i sigurni su da s ovim igračkim kadrom mogu ostvariti dobar rezultat i u 1. HNL u društvu najvećih.

Sesvećani ovu sezonu neće moći igrati na svom stadionu koji nije dobio licencu za 1.HNL,nego će druge ekipe ugostiti na stadionu u Velikoj,domu Kamen Ingrada.

Nadamo se da će Kamešnica pružiti dostojanstven otpor novom prvoligašu i pokazati da se može nositi sa svima.

I ovim putem pozivamo da što više navijača posjeti ovu utakmicu i svojim navijanjem stvori pravu atmosferu za odigravanje ovako zanimljive utakmice.

Sportski pozdrav!

nkkamesnica1 @ 13:36 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare
četvrtak, lipanj 19, 2008
Ovo je konačan poredak ekipa u Drugoj Ligi FBiH - "Jug".
Ekipa Kamešnice je završila na solidnom 5. mjestu.
Dogodine se nadamo još većem uspjehu i borbi za sam vrh prvenstvene tablice.

petak, lipanj 13, 2008
Kao što svi znate reprezentacija Hrvatske je napravila povijesni uspjeh te je nakon 10 godina uspjela napraviti korak dalje na nekom velikom natjecanju.
Pobjeda nad Njemačkom je proslavljena diljem Lijepe Naše pa i šire.
Donosimo slike sa slavlja u Livnu.

Navijači u centru Livna okupljeni oko zašitnog znaka
Vržerala,Kanetovog kombija

Slavilo se do ranih jutarnjih sati

Niti kiša nije omela veliku proslavu

E ovako je to bilo poslije sjajne pobjede nad Nijemcima
Nadamo se sličnom scenariju i nakon četvrtfinalne utakmice.
Uvjereni smo da će se na trgu okupiti veći broj ljudi i da ćemo svi skupa uživati u predstavama hrvatskih nogometaša.
POZDRAV!
nkkamesnica1 @ 19:19 |Komentiraj | Komentari: 7 | Prikaži komentare
četvrtak, lipanj 12, 2008
Seniorska ekipa NK Kamešnice je u zadnjem nastupu doživjela poraz od momčadi iz Višića kraj Čapljine.
Konačan rezultat utakmice je 3:0 za domaćine.
Ipak za Kamešnicu rezultat i nije toliko važan zbog toga jer je igrala s ekstra mladom ekipom.
Za goste iz Podhuma su nastupili tri četrnaestogodišnjaka,jedan petnaestogodišnjak i dva šesnaestogodišnja igrača.
To je odlična vijest za Kamešnicu koja pokazuje da se kvalitetno radi u omladinskoj školi.
POZDRAV!

nkkamesnica1 @ 20:02 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
četvrtak, lipanj 5, 2008
Seniorska ekipa NK Kamešnice je jučer teško poražena od ekipe Međugorja.
Kamešnica je u goste doputovala bez 5-6 standardnih igrača pa se bolji rezultat nije mogao niti očekivati.
U nedostatku igrača posudili su trojicu pionira (93. godište) što dovoljno govori u kakvoj smo se situaciji našli.
U prvom poluvremenu utakmice,koja se igrala na terenu s umjetnom travom koja nikako ne odgovara našim igračima,Kamešnica je pružala dobra otpor domaćima.
Kod rezultata 1:0 za domaće napadač Kamešnice Ivica Pervan - Car se najbolje snalazi pred golom i donosi poravnanje.
Ipak na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 2:1 za Međugorce.
U drugom dijelu utakmicom potpuno vladaju domaći i na kraju pobjeđuju s 4:1.
Na golu Kamešnice je branio pionir Nine Čolak koji se istaknuo s par dobrih obrana i pokazao da će u budućnosti biti veliki adut ove ekipe.
Također debitirao je i Ivan Vukadin (93. godište) koji je ove sezone bio kapetan pionira.
nkkamesnica1 @ 13:18 |Komentiraj | Komentari: 16 | Prikaži komentare
utorak, lipanj 3, 2008

nkkamesnica1 @ 16:03 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
nedjelja, lipanj 1, 2008
Jučer su mlađe kategorije NK Kamešnice gostovale u Ljutom Dolcu.
Utakmice su bile odigrane na najgorem stadionu u ligi koji ima više pijeska i zemlje,nego trave.
Početnici Kamešnice su se bolje snašli i pobjedili su rezultatom 0:1.
Pogodak za Kamešnicu postigao je Ivan Propadalo na asistenciju Marka Pervana.
U drugoj utakmici dana sastali su se pioniri ovih dvaju ekipa.
Domaći su ne baš lijepom igrom i s puno nasumičnog nabijanja lopte uspjeli postići dva gola u prvom poluvremenu.
Oba gola su bila plodovi pogrešaka igrača Kamešnice.
U drugom poluvremenu Kamešnica se budi i nekoliko puta opasno prijeti prema golu domaćih.
U tomu im je mnogo pomogao i crveni karton,koji je zaradio obrambeni igrač Ljutog Dolca nakon provokacije i prigovora sucu.
Nakon toga rezutat na 2:1 smanjuje Pavo Čeko,sjajnim golom s nekih 18 metara pod samu gredu.
Ipak sudac je želeći osigurati pobjedu domaćima skratio utakmicu nekih 15-ak minuta,što je bilo dovoljno za njihovu pobjedu.
Sretno dečkima u novoj sezoni i nadamo se dobrim igrama!